Açıköğretim Lisesi

AÖL Geçmiş Sınav Soruları Öğren!

GEÇMİŞ DÖNEMLERDE YAPILAN SINAV SORULARI VE CEVAPLARI

Sevgili öğrencilerimiz, sınavlara hazırlanırken, geçmiş dönemde çıkmış sorulara da çalışınız. Bu sayede sınavlardaki başarınız artacaktır. Soru ve cevapları, aşağıdaki bağlantılardan bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

AÖL Geçmiş Dönemlerde Yapılan Sınav Sorularına Ulaşmak için Lütfen Tıklayınız

AÖL Ana Sayfa Girişi için Tıklayınız

ÖNCELİKLE:

AÖL İş Takvimi İndir!

Açık Lise Yeni yıla ait iş takvimi de merak konusu oldu. AÖL öğrenci giriş yaparak, AÖL yeni dönem iş takvimini okuyabilir, sınav tarihleri ve sınav sonuçları ile AÖL kayıt işlemleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. AOL iş takvimini sık sık kontrol etmenizde fayda var. MEB değişiklik yapılabiliyor.

Açık Öğretim Lisesi (AÖL) birinci dönem sınav sonuçları açıkladı. AÖL öğrnecileri şimdi AÖL yeni dönemin iş takvimini merak ediyor. Açık Öğretim Lisesi öğrencilerinin AÖL iş takvimine sık sık bakarak sınav tarihleri ve sınav sonuçları tarihlerini kontrol etmeleri gerekiyor. Siz de haberimizden AÖL öğrenci girişi yaparak hem sınav sonuçlarının açıklanıp açıklanmadığını hem de AÖL yeni dönemin iş takviminde değişiklik olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. AÖL öğrenci girişi yapmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar

Son yorumlar

İçeriği paylaş